Anasayfa KonularKonuEn İyi Oyunların Tek Adresi ASGAMES!

Arama Yap

Okuyorum

En İyi Oyunların Tek Adresi ASGAMES!

15 Mayıs 2016, 20:51 Genel Henüz Yorum Yok
0
En İyi Oyunların Tek Adresi ASGAMES!
Tarayıcı tabanlı oyun sektörünün dikey boyutta yüksele dursun ASGAMES, farklı kategorilerdeki zengin seçenekleri ile http://www.asgames.net/ adresinde ziyaretçilerine keyifli zaman geçirme imkânı sunuyor. Kullanışlı ve sade arayüzünün yanı sıra, global bir dil olan İngilizce, site dili olarak seçilmiş. Bu sayede dünyanın her yerinden ziyaretçi kabul edebiliyor.

Kullanışlı menüsü sayesinde ziyaretçiler aradıkları oyunlara kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Menüde 22 adet kategori mevcut. Strateji oyunlarından, yarış oyunlarına, iki kişilik oyunlardan karakter oyunlarına çeşitli seçenekler var.

Bu seçenekler arasında en popüler olanlardan biri 3D Games. Traffic Slam 3D,  Thumb Drift Mini Edition, Bus Parking 3D World, Moto XSpeed GP kategorinin en yüksek puanlı oyunlarından. Bu kategorideki en iyi oyunları hızlı bir şekilde oynayabilmek için http://www.asgames.net/31/3D_Games.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

ASGAMES’in bir diğer önerilen kategorisi de Car Games. Araba yarışı tutkunları için zengin seçenekler sunuyor. Hızı sevenler için güzel bir bileşim. Oyunlarda hızı son sürat tadarken http://www.asgames.net/12/Car_Games.html adresinde bu deneyimin tadını çıkarıyor. Sitenin popüler oyunları listesinde bu kategorideki oyunlar başı çekiyor. Önerilebilecek oyunlar arasında Monster Truck Demolisher, Traffic Slam, City Drifters, N2O Rush listenin başını çekiyor.

HTML olarak kodlanan site flash oyunları hızlı bir şekilde ziyaretçilerine sunuyor. Tarayıcı tabanlı oyunlara yeni bir soluk getiren sitede zamanın nasıl geçtiğini fark etmeden ve keyif alarak birçok oyun oynayabilirsiniz. ASGAMES kısa sürede tarayıcınızdaki favorilerde yerini alacaktır.
Önceki konu Magi Korku Filmi ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Dağ 2 Filmi ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 0 + 2 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status