Anasayfa KonularKonuAradığınız Oyun Bu Sitede Olabilir!

Arama Yap

Okuyorum

Aradığınız Oyun Bu Sitede Olabilir!

20 Mayıs 2016, 18:31 Genel Henüz Yorum Yok
2
Aradığınız Oyun Bu Sitede Olabilir!
Günümüzde internet siteleri aracılığıyla oyun oynamak her ne kadar sık tercih ediliyor olsa da, bu hizmeti sağlayan sitelerde çocukların kişisel gelişimini olumsuz etkileyecek içeriklerle karşılaşabilmek de mümkündür. Özellikle daha büyük yaştaki insanlar için geliştirilen, kan ve şiddet unsurları içeren oyunlar; çocukları olumsuz etkileyerek psikolojik olarak yıpranmalarına sebebiyet verebiliyor. Buna korku içerikli oyunları dahil edebilmek de mümkün. Ayrıca söz konusu sitelerde kullanılan reklam görselleri de çocuklar için uygunsuz olabiliyor. Hal böyle olunca alanında uzman, güvenilir ve kaliteli bir Oyun Oynama sitesi ihtiyacı had safhaya çıkıyor. Bu durumun farkında olan ve yaşanan kötü gidişata bir dur demek adına kolları sıvayan minikoyuncu.org ekibi, tasarladıkları muhteşem siteyle çocuklar için eğlenceli ve güvenilir bir oyun deneyimini vaat ediyor.

MEB tarafından sakınca bulunmayan ve çocukların eğitimi için faydalı görülen Meb Oyunlarından tutun, en zorlu beceri oyunlarına kadar akla gelebilecek hemen her kategoriden yüzlerce oyun bu sitedeki içerik arşivinde mevcut. Tüm bunları ücretsiz olarak minik oyuncuların istifadesine sunan site yönetiminin tek beklentisi, çocukların beğendikleri oyunları sosyal mecralardaki arkadaşlarıyla paylaşması. Bu sayede çok daha fazla kişinin bu harika siteden haberdar olmasını sağlayabilmek tamamen ziyaretçilerin elinde.

Ancak MEB oyunları ifadesi yalnızca MEB’in onayladığı oyunları da kapsamıyor. Bilindiği üzere MEB’in internet ağına bağlı bilgisayarlarda birçok internet sitesi engelli. Bazı sitelere tolerans gösteren ve engellemeyen MEB, minikoyuncu.org adresinin de ziyaret edilebilmesini mümkün kılmış bulunuyor. Dolayısıyla evde veya okulda olmanız fark etmeden, dilediğiniz şekilde minikoyuncu.org sitesindeki tüm oyunlara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Eğer diğer birçok oyuncu gibi minecraft oynamayı seviyorsanız, size bir iyi haberimiz daha var! Normalde ücretli olan ve Steam gibi platformlar üzerinden satışı gerçekleştirilen Minecraft oyunu, tamamen ücretsiz olarak minikoyuncu.org ziyaretçilerinin beğenisine sunulmuş durumdadır. Hemen bu harika siteyi ziyaret ederek Minecraft oyununa giriş yapabilir, Survival ve Story modlarından size uygun olanını seçip arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmeye başlayabilirsiniz. Hayatta kalmak için ev ve silah inşa ettiğiniz piksel tabanlı bu oyunu beğenerek oynayacaksınız.

Önceki konu Magi Korku Filmi ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Dağ 2 Filmi ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 3 + 9 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status