Anasayfa KonularKonuTercüme Bürosu Seçiminde Dikkat!

Arama Yap

Okuyorum

Tercüme Bürosu Seçiminde Dikkat!

26 Ekim 2017, 20:17 Genel Henüz Yorum Yok
0
Tercüme Bürosu Seçiminde Dikkat!
30’dan fazla dilde profesyonel çeviri hizmeti veren liyago, alanında güvenilir tercüme bürosu olma özelliğindedir. Her düzeyde çeviri talep edebilir, tam 30 dakika gibi kısa bir sürede çeviri ücreti teklifi alabilirsiniz. Tıbbi, teknik, hukuki, bilimsel, edebi gibi çok kategori dahilindeki yazılı belgeleriniz için çeviri hizmeti talebinde bulunabiliyorsunuz. Alanında uzman tercümanlar, doğru bir tercümanlık hizmetinin yanı sıra “zamanında teslimat” esasına bağlı olarak da profesyonel tercümanlık hizmeti vermektedir.

Liyago aynı zamanda sizlere özel çözümler üretebilen profesyonel bir tercümanlık bürosu olma özelliğindedir. Hizmetlerini web üzerinden sunmakta ve müşterilerinin hızlı bir şekilde profesyonel düzeyde çeviri talep edebilmelerini sağlamaktadır.

Bu nedenle başlıca tercih sebepleri;

Başarılı hizmet alt yapısı

Alanında uzman, ana dilindeki tercümanların hizmet veriyor olması

Teslimatın oldukça hızlı gerçekleşmesi

Oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veriliyor olması

Tüm bunlara ek olarak, aciliyeti bulunan kısa evrakların tamamlanması için ise tam 24 saatlik bir süre yeterli olmaktadır.

Sonuç olarak her türlü kamusal ve özel yazışmalarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz profesyonel çeviri hizmeti olup, 7/24 hizmet vermektedir. Web sitesi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yazılı metninizi gönderebilir, gönderdiğiniz metin için en uygun çeviri fiyatı teklifini alabilirsiniz. Teklife onay vermeniz durumunda ise tarafınıza bildiren yada belirlemiş olduğunuz tahmini teslimat süresi dahilinde belgenizin çevrimi tamamlanmış olur.

Güçlü referanslara sahip profesyonel çeviri bürosu sizlere özel hizmet sunmaya hazırdır. Göndereceğiniz yazılı metinlerin, belgelerin gizliliği sağlanmaktadır. Gizlilik esasına bağlı kalarak faaliyetlerini sürdüren büromuz, her türlü; iş, kamusal, hukuki ve özel yazışmalarınız için günün her saatinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda zaman kaybetmeden, çeviri metninizi tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır. Bu işlem sonucunda en fazla 30 dakika gibi bir sürede tarafınıza geri dönüş yapmış ve ilgili metin için belirlemiş olduğumuz uygun çeviri fiyatı bilgisini tarafınıza sunmuş olacağız. İngilizce profesyonel çeviri, Almanca, Fransızca gibi toplamda 30’dan fazla Avrupa ve diğer popüler dilleri kapsayan bir hizmet alt yapısına sahibiz. Ana dilinde ve eğitimli uzmanlar profesyonel tercüman olup, sizlere kusursuz bir çevirmenlik hizmeti vermektedir.
Önceki konu Canonical Etiketi Nedir, Nasıl Kullanılır? ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Kişisel Blog Yazmaya Başlamanız İçin 10 Neden ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 4 + 4 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status