Anasayfa KonularKonuİlk Seccadem İle Çocuklarınız Namazı Sevsin

Arama Yap

Okuyorum

İlk Seccadem İle Çocuklarınız Namazı Sevsin

08 Şubat 2018, 20:24 Genel Henüz Yorum Yok
0
İlk Seccadem İle Çocuklarınız Namazı Sevsin

Namaz, İslamiyet’in en temel ve nadide ibadetlerinden birisidir. Her Müslümanın namazlarını eksiksiz eda etmesi, Allah’ın rızasını kazanmak babında çok değerlidir. Tabii ki namaz ibadeti de her şeyde olduğu gibi çocukluktan kazanılmaktadır. Uzun yıllar İslamiyet ile alakalı yeteri bilgiyi alamamış ve ibadetlerden mahrum kalmış kişiler, gelecekteki hayatlarında da dini tatbikatlarını yerine getirmekte zorlanırlar. Bu sebeple kişinin çocukken namaz kılmayı öğrenmesi, geleceğini de teminat altına alacaktır. Burada ana rol, anne babalara düşmektedir. Ebeveynler, çocuklarına namazı sevdirmeli ve farz bir ibadet olduğunu aktarmalıdır. Anne babaların yavrularına namazı daha kolay aşılaması adına belirli ürünler geliştirilmiştir. Bilhassa ilk seccadem adı verilen namaz ürünleri, çocuğa hem eğlenirken hem de öğretme fırsatı tanıyacaktır.

İlk seccadem ürünü, aslında basit bir mantaliteye sahiptir. Seccade görünümü bulunan ürünün içinde belirli elektronik hoparlör bulunmaktadır. Bu sayede çocuk, hangi vakit namazını kılacaksa seccadenin üstünde o tuşa basarak namaza durur. O yaşta duaları pek iyi bilmeyen yavrular, ilk seccadem ile kolayca namazı öğrenecek, farzlarına tam uygun biçimde ibadetlerini eda edeceklerdir. Seccadenin çocuklar için uygun bir şekilde tasarlanması, yavruya daha eğlenceli gelecek ve ibadeti bir oyun olarak kavrayacaktır. Bu da namaz ile bütünleşmeyi ve özdeşleşmeyi daha kolay sağlamaktadır. Toplam 3 adet kalem pil ile çalışan bu ürünü satın almak istiyorsanız bizim sizlere önereceğimiz site ihvan.com.tr adresi olacaktır.

Bursa’nın en değerli dini satış mağazalarından olan İhvan mağazasının internet adresi olan ihvan.com.tr, çocuklar için akıllı namaz seccadesi arayanların ilk durağı olmalıdır. Portatif, her yere sığabilen, yırtılmalara ve aşınmalara karşı özel üretilmiş bu ürün, son derece güvenlidir. Pil ile çalıştığı için çarpılma vb. durumlar asla söz konusu değildir. Kısacası yavrunuza göre bir akıllı seccade almak istiyorsanız ve kaliteden ayrılmak istemiyorsanız İhvan mağazasını tercih edebilirsiniz. İlk seccadem her vakit namazı ayrı ayrı sınıflandırıldığı için yavrunun 5 vakit namaza da hakim olacağını ekleyelim. Bilmek istediğiniz ayrıntılı şeyler bulunuyorsa hiç düşünmeden siteye giderek canlı destek hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ekip merak ettiklerinizi doğru biçimde yanıtlayacaktır.  ihvan.com.tr

Önceki konu Kişisel Blog Yazmaya Başlamanız İçin 10 Neden ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Okunası Kitaplar Listesi ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 0 + 5 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status