Arama Yap

Okuyorum

Kanguru

21 Mayıs 2018, 22:47 Genel Henüz Yorum Yok
0
Kanguru
  • Etiketler:

Kanguru

Henüz yürümeye başlayan bebeklerin daha rahat ve konforlu bir şekilde daha az yorucu bir şekilde taşınması için anne ve babalar tarafından kullanışlı bir bebek eşyası olarak tercih edilen kanguru modelleri bebeği taşıyan anne veya babanın taşıma sırasında iki elinde serbest kalmasını ve bebeği tutabilmesine  olanak sağlamaktadır. Kanguru kullanılarak her türlü yorucu olan kucakta bebek taşıma durumu için yorulma oranı yarı yarıya azalmaktadır. kanguru aparatları hem sırt hem de göğüse takılabilir.

Kanguru Modelleri

Hem evde hem de sokakta oldukça basit bir şekilde kullanılabilen kangurular daha az yormasının yanı sıra bebekle yakın temas kurmayı sağlamaktadır. Kullanılan kangurunun bebeği terletmeyen kumaştan yapılması, baş, bel ve sırt desteği olması gibi özellikler göz önünde bulundurularak satın alınacak modeli belirlenmesi gerekmektedir. Bu özellikler göz önünde bulundurularak satın alınan kanguru modelleri bebeğin sağlıksız durumlar ile karşılaşmasının önüne geçmektedir.

Kanguru Fiyatları

Size ve bebeğinize uygun olan kanguru modelini uygun fiyat aralıkları ile bebek ürünleri alışveriş sitemiz olan https://www.welcomebaby.com.tr adresinden  satın alabilirsiniz.

Önceki konu Blog Yazarı Olmak İsteyenlere Tavsiyeler ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 4 + 5 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status