Anasayfa KonularKonuSony Xperia'da Görüntülü Konuşma Yok!

Arama Yap

Benzer Konular

Henüz hiç benzer konu yok!

E-Posta Aboneliği

Abone olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayarak aboneliğinizi aktif edebilirsiniz.

Okuyorum

Son Yorumlar

Mert kiziltas Super

Sony Xperia'da Görüntülü Konuşma Yok!

24 Mayıs 2015, 13:04 Mobil 10 Yorum
0
Sony Xperia'da Görüntülü Konuşma Yok!

Dün karşılaştığım benide çok şaşırtan bir olay geldi başıma. Sony Xperia Z1 ile Samsung Wave 3 arasında 3G ile görüntülü konuşma yapmam gerekiyordu. Ama defalarca denememe rağmen bir türlü konuşamadık, sürekli telefon kapanıyordu. Kendi telefonmumdan defalarca görüntülü konuşmama rağmen sorunun karşıdaki telefonda (sony xperia z1)  olduğunu düşündüm. Bunun nedenini biraz google'da araştırdıktan sonra sorunun neden kaynaklandığını anladım. Girdiğim birkaç forum sitesinde Sony Xperia Z1'de görüntülü konuşmanın olmadığı yazıyordu. Aslında yazılanlara göre sadece ülkemizde bu özellik kullanılamıyormuş. Aynı zamanda Xperia serisi olan Z2'de ve Z3'te de ne yazıkki operatör üzerinden görüntülü arama mevcut değil. Sadece Samsung'ta görüntülü arama olduğunu söyleyenlerde var ama bu doğru değil. General Mobile Discovery, Nokia'nın bazı telefonlarında da mevcut.
Her neyse siz siz olun iyice araştırıp öğrenmeden binlerce lirayı heba etmeyin. Sonra en basit özellik 600 TL'lik telefonda olurda, 2.500 TL'lik telefonda olmazsa isyan edersiniz.

Sağlıcakla kalın. Yorum yapmayı unutmayın....

Önceki konu Microsoft How-Old.Net Nedir? ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Ateistler Bunu da Açıklasın! ile ilgili bilgiler vermektedir.
Başlıca Yorumlar
Yanıtla
0
Kübra Gündoğdu 01 Aralık 2015, 02:31
Bende bu telefonu alacaktım Perşembe günü. Tam zamanında okumuşum bunu. Artık vazgeçtim :)
Yanıtla
0
Hamza 01 Aralık 2015, 17:30
Bu telefonu almayı düşünürken bu haberi okumuş olmam yürekler acısı
Yanıtla
0
Hasan Kaymaz 01 Aralık 2015, 20:13
Selfie Döneminde Böyle Bir Telefonun Çıkarılması Biraz Garip Olmuş Doğrusu, Bir Firma Neden Böyle Bir Adım Atarki
Yanıtla
0
İsmet Fil 02 Aralık 2015, 00:03
Bu bilgi beni şaşırttı doğrusu nasıl oluyorda o kadar para verdiğimiz bu telefonlarda bu özellik olmuyor acaba
Yanıtla
1
ismail Keskin 27 Mart 2016, 16:55
bu görüntülü konuşma problemi çok kötü.allah belalarını versin bende yeni 2 ad sony aldım hiç aklıma bile gelmedi olmayacağı bu ne saçmalık onca para ver görüntü yok.samsung ve nokia nın ayrıcalığı ne yine parselle olayımı yazık size sony ve diğerleri yazıklar olsun
Yanıtla
1
GÖKHAN ASLAN 05 Nisan 2016, 17:59
GORUNTULU KONUSMA OZELLIGI NASIL OLMAZ AKLIM ALMIYOR.BUNA DERHAL COZUM BULUNMASI GEREKIYOR.
Yanıtla
0
Zafer beyter 11 Nisan 2016, 10:04
Evet bende hayret ettim bende experya z1 var baktım yok çüzümü yokmu
Yanıtla
1
Ayşe ddk 08 Ekim 2016, 07:50
Bendede var xperia.her özellik var. En basitinden görüntülü konuşma yok.hattımı ayrı uyduruk bi telefona takıp görüntülü konuşuyom. Isyaaaaaaaan
Yanıtla
1
cemıl seyıt yasin 12 Ekim 2016, 23:18
sony z 1 1300 tlye aldım 3 g görüntülülü konusma yok. SONY REZALET
Yanıtla
0
Mirza ünal 26 Şubat 2017, 17:17
Bende Sony XA ultra aldım şimdi farkettim görüntülü görüşme yok. Şaşırtıcı Samsung s3 mini de bile var. Nasıl iş

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 1 + 4 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015 - 2016 | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status