Anasayfa KonularKonuSahabi Efendilerimiz İçin Hazırlanmış Birbirinden Güzel İkonlar

Arama Yap

Benzer Konular

Henüz hiç benzer konu yok!

E-Posta Aboneliği

Abone olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayarak aboneliğinizi aktif edebilirsiniz.

Okuyorum

Son Yorumlar

Mert kiziltas Super

Sahabi Efendilerimiz İçin Hazırlanmış Birbirinden Güzel İkonlar

04 Eylül 2015, 11:31 Görseller 2 Yorum
0

Ashabım yıldızlar gibidir; hangisine uyarsanız doğru yolu bulursunuz.

Ebu Bekir (r.a): Peygamberler müstesna, insanların en faziletlisi Ebu Bekir'dir. Hadis-i Şerif

Ömer Bin Hattab (r.a): Gökyüzünde Ömer'e saygı göstermeyen hiçbir melek, yeryüzünde de Ömer'den korkmayan, ondan çekinmeyen hiçbir şeytan yoktur. Hadis-i Şerif

Osman Bin Affan(r.a): Cennette her peygamberin bir dostu vardır. Benim de dostum Osman'dır. Hadis-i Şerif

Ali bin Ebi Talib(r.a): Ben hikmetin sarayıyım, Ali'de onun kapısıdır. Hadis-i Şerif

Halid Bin Velid (r.a): Seni hidayete erdiren Allah'a hamd olsun. Sen akıllı birisin. Allah'tan sana hayırlı hizmetler yaptırmasını niyaz ediyorum. Hadis-i Şerif

Bilal-i Habeşi (r.a): [Mirac Gecesi'nde] Cebrail'le birlikte cennete girerken arkamda ayak sesleri duydum. Cebrail'e, "Bu ayak sesleri kimindir?" diye sordum. "Bilal'indir." dedi. Hadis-i Şerif

Ammar bin Yasir (r.a): Ammar'a düşman olan, Allah'a düşman olur; ona kin besleyen ve onu kızdıran, Allah'ı kızdırmış olur. Hadis-i Şerif

Önceki konu PDO BeginTransaction Kullanımı ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu PHP Data Objects (PDO) Kullanımı ile ilgili bilgiler vermektedir.
  • Sahabi Efendilerimiz İçin Hazırlanmış Birbirinden Güzel İkonlar
Başlıca Yorumlar
Yanıtla
0
umuthan 01 Aralık 2015, 09:17
valla hepsi birbirinden güzel ve anlamlı olmuş, Allah onlardan razı olsunn.
Yanıtla
0
Hamza 01 Aralık 2015, 17:30
Çok güzel olmuşlar. Paylaşımınızı beğendim devamını bekliyorum

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 6 + 0 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015 - 2016 | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status