Anasayfa KonularKonuCanliSkor ile Android telefonunuzdan spor dünyasının nabzını tutun!

Arama Yap

Okuyorum

CanliSkor ile Android telefonunuzdan spor dünyasının nabzını tutun!

20 Kasım 2015, 22:44 Genel 8 Yorum
0

Sıkı bir sporsever misiniz? Sadece futbol değil; tenis, basketbol, buz hokey, hatta boks maçlarını da mı takip etmek istiyorsunuz? Yoksa dünyanın dört bir yanında oynanan futbol maçlarını takip eden bir futbol hayranı mısınız? O zaman size harika bir uygulama tavsiyemiz var: Türkiye’nin spor içerikli en önemli sitelerinden birisi olan CanliSkor.com tarafından tasarlanarak kullanıma sunulmuş olan Flashscore Türkiye Android uygulaması ile dünyanın dört bir yanında 28 spor dalında oynanan karşılaşmaları takip edebilirsiniz!

Android telefonunuza Google Play’den tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve tabletler için de optimize edilmiş olan Flashscore Türkiye uygulamasını benzeri canlı skor uygulamalarından ayıran birçok özellik bulunuyor. İşte bunlardan bazıları:

- Yukarıda da belirttiğimiz gibi, uygulamada tam 28 spor dalına yer veriliyor. Bunlar arasında futbol, basketbol, tenis, voleybol gibi en popüler spor dalları yer alırken; bandy, rugby veya masa tenisi gibi daha az kişinin takip ettiği spor dalları da bulunuyor.

- Uygulamanın anında bildirim özelliği sayesinde sürekli mobil cihazınızın ekranına bakmak zorunda değilsiniz! Maçların başlangıcından önce ve maç başlangıcında, gollerde, sarı/kırmızı kartlarda, maç sonucunda telefonunuza gelen bildirimlerle maçı saniye saniye takip edebilirsiniz.

- Futbol ve tenis başta olmak üzere 7 spor dalında canlı istatistiklerden yararlanabilirsiniz.

- Eğer aynı zamanda bir CanliSkor.com kullanıcısıysanız, sitedeki hesabınızla uygulamada oturum açabilir ve takip ettiğiniz maçları, takımları veya oyuncuları siteyle uygulama arasında senkronize edebilirsiniz.

Yukarıdakiler gibi sporseverlerin hoşuna gideceğine kesinlikle inandığımız onlarca özelliğe sahip olan uygulama aynı zamanda kullanımı kolay ve temiz ara yüzü ile de dikkat çekiyor.

Flashscore Türkiye uygulamasını Google Play üzerinden bu linkten indirebilirsiniz: http://bit.ly/androiduyg

Eğer bir Apple kullanıcısıysanız, uygulamanın aynı özelliklere sahip bir de iOS versiyonu bulunduğunu belirtelim. Uygulamayı iPhone veya iPad cihazınıza indirmek için tıklayın: http://bit.ly/cskorios

CanliSkor.com mobil uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: www.canliskor1.com/mobile

Önceki konu Backlink ve Tanıtım Yazısı ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Edu ve Gov Uzantılı Backlink ile ilgili bilgiler vermektedir.
  • CanliSkor ile Android telefonunuzdan spor dünyasının nabzını tutun!

E-Posta Aboneliği

Başlıca Yorumlar
Yanıtla
0
Furkan Yesir 29 Kasım 2015, 16:41
Benim Gibi İddacılar İçin Lazım Bir Uygulama Ellerinize Sağlık
Yanıtla
0
Oktar Bey 29 Kasım 2015, 21:06
İddaayı çok oynuyorum, benim telefonumda da lazım. Güzel paylaşım
Yanıtla
0
caner 29 Kasım 2015, 22:14
iddaa oynayanların telefonundan ayıramayacağı bir program olur bu :)
Yanıtla
0
Tone 30 Kasım 2015, 23:55
Iddaacilar belli etmiş kendini bakın hemen de indirmeye başlamışlar
Yanıtla
0
Ramazan Efe 01 Aralık 2015, 00:01
Dediğiniz gibi sıkı bir spor severim indirip deneyeceğim bakalım nasılmış
Yanıtla
0
Yalçın Uygur 01 Aralık 2015, 22:10
Tam benlik bir program mobilden de takip etmek istiyordum ama doğru düzgün bir uygulama yoktu paylaşım için teşekkürler admin.
Yanıtla
0
Enes Öztürk 02 Aralık 2015, 22:46
Benim gibi sporu hayatı gibi seven yakından takip edenler için yararlı bir program, teşekkürler.
Yanıtla
0
Kemal Kılıç 03 Aralık 2015, 17:18
Benim gibi iddaa manyağı iseniz süper bir tercih olacak.

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 1 + 4 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status