Anasayfa KonularKonuOnur Değer - Kişisel Blog 1 Yaşında!

Onur Değer - Kişisel Blog 1 Yaşında!

08 Mart 2016, 16:51 Genel 3 Yorum
0
Onur Değer - Kişisel Blog 1 Yaşında!
Herkese merhaba,

Evet tam 1 yıl önce... Tabi daha öncesinde de bir blog oluşturma fikri sürekli aklımdaydı ama kısmet geçen yılaymış:) kendi düşüncelerimi, araştırmalarımı, bilgilerimi sizlere aktarmak için oluşturduğumu küçük dünyam burası benim:) her ne kadar üst düzey başarıya ulaşamamış olsam da kendi çapımda bir yer edinmiş durumdayım şuanda. İlk yazımı yayımlayalı ve bu alanda hayaller kurmaya başlayalı tam 1 yıl olmuş, zaman nekadar da hızlı geçiyor değil mi?

İlk başlarda çok heyecanlıydım ama bugün ayrı bir heyecan var üzerimde. Daha öncede bir çok proje yaptık ama hiçbirini bukadar isteyerek yapmamıştım. Baştada söyledimya benim dünyam burası, belkide bu yüzden bu kadar heyecanlı olmam.

Neler kazandım?

Kişisel blog aslında çok farklı bir alan. Sizlerle samimi bir dille konuşmak, arkadaş gibi davranmak gerçekten çok zevkli ve eğlenceli. Diğerleri gibi resmi değil. Başta kararlıydım! Yaptığım işlerin uzun soluklu olması için elimden geleni yapacaktım. Çok şükür halada iyi yada kötü elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyorum. Bu blog sayesinde daha fazla araştırdım, en iyi şekilde nasıl yazarım diye düşündüm, okudum defalarca çalışmalar yaptım. Bundan sonrada daha fazla üstüne koyarak çalışacağımdan eminim. Güzel şey insanların sizi takip etmesi, yazdıklarınızı okuması, kendilerinden bir şeyler katmaları.

Acemi bir yazarın tek isteği nedir? Okunmak, yükselmek, insanlara faydalı olmak, pes etmemek ve üstüne daha fazlara koyarak daha iyi yerlere gelmek. Bunların hepsi bir tarafa hayallerimi (sadece burası için değil daha farklı alanlar için de geçerli) devam ettirmek için bu blog benim için çok değerli.

Bundan sonra...

Bundan sonra araştırmalarım, bloğum üzerinden faaliyete geçireceğim projelerim, yazılarım daha da artarak devam edecek. İlk acemilikleri üzerimden atalı çok olmuştu ama hala daha iyisi için kendimi acemi olarak görmeye devam edeceğim.

Başka neler değişecek?

Uzun zamandır aklımda olan bir kaç projem var. Eğer bir sıkıntı olmazda düşündüklerimi hayata geçirebilirsem daha önce hiçbir yerde görmediğim projeler olacak. Böylece diğer kişilerede ilham olabilirim diye düşünüyorum. Ayrıca sistem üzerinde de sürekli değişiklikler yaparak daha iyi işler ortaya çıkarmayı planlıyorum.

Arkadaşlar hem bana destek olmak hem de farklı projeler görmek için beni takip etmenizi rica ediyorum, daha nice güzel yıllara inşallah hoşçakalın.

Önceki konu Lovemark Nedir? ile ilgili bilgiler vermektedir.
Sonraki konu Kişisel Blog Hakkında Herşey! ile ilgili bilgiler vermektedir.

E-Posta Aboneliği

Başlıca Yorumlar
Yanıtla
1
Ünal Birinci 08 Mart 2016, 17:01
Nice yıllara hocam site güzel. (Jack61)
0
Onur DeğerYazar 08 Mart 2016, 17:02
Teşekkür ederim Hocam çok sağolun. (onurdeger) :)
Yanıtla
1
aslı 08 Mart 2016, 20:21
Nice senelere,başarılar diliyorum...
0
Onur DeğerYazar 08 Mart 2016, 21:36
Çok teşekkür ederim Aslı Hanım.
Yanıtla
1
Umut ATAMIŞ 08 Mart 2016, 22:02
O zaman mutlu yıllar :) Nice nice mutlu ve başarılı yıllara...
0
Onur DeğerYazar 08 Mart 2016, 22:10
Çok teşekkürler :) İnşallah hep beraber.

Yorum Yap

Ad - Soyad (Gerçek ad ve soyadınızı giriniz) Varsa İnternet Sitesi ÖR: (http://onurdeger.com.tr) Görüşünüz
Güvenlik Sorusu 3 + 0 = ?
Onur Değer - Kişisel Blog © 2015'ten bu yana... | Tüm hakları saklıdır. DMCA.com Protection Status